Ako odomknúť potenciál

hromadných SMS správ

SMS správy bývajú vnímané ako doplnok k telemarketingu. Ich dopad však môže byť prekvapujúci – na váš marketing aj na spokojnosť zákazníka.

Stačí sa pozrieť na čísla. Open rate hromadných SMS správ sa pohybuje okolo 98 %. Navyše, väčšina ľudí si správu prečíta zhruba do 3 minút od prijatia. Prečo je to tak? Správa je stručná a zákazníka nezaťaží na viac ako pár sekúnd. Na SMS správu si nájde čas a pozornosť, ktoré nemá na prečítanie e-mailu alebo rozhovor s telemarketérom. Vaša hromadná SMS správa však môže pre klientskú spokojnosť urobiť ešte viac – zjednodušiť mu život.

 

SMS služba zákazníkovi napríklad:

  • pripomenie dohodnutú schôdzku s vaším zástupcom,
  • pripomenie zabudnutú faktúru, ktorú má uhradiť,
  • potvrdí prijatú objednávku z vášho e-shopu a podobne.

 

Automatizovaná a hromadná SMS správa už pre zákazníka dávno nie je “spam”. Je to plnohodnotná súčasť komunikácie s vašou spoločnosťou. Čo to znamená pre váš marketing? Vynikajúcu príležitosť dostať sa do klientovej pozornosti za relatívne nízke náklady.

 

SMS služby sú pre vás:

  • časovo a finančne nenáročné (stačí vytvoriť jednu správu),
  • merateľné (viete presne, komu sme hromadnú SMS poslali, v akých časových vlnách, koľko ľudí kliklo na link v správe a pod.),
  • prispôsobiteľné (viete určiť odosielateľa či napísať správu konkrétnemu zákazníkovi).

 

Zvýšte percento včas uhradených faktúr, pomôžte klientovi, dostaňte do povedomia zľavy a akcie… Možností je nesmierne veľa. A ak jedna správa osloví tisícky klientov, čo pre vás dokáže presne mierená SMS kampaň? Spýtajte sa nás!

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram