Predáme

Retenčné programy

Poslednou záchranou na udržanie odchádzajúceho zákazníka je často skutočne kvalitne navrhnutý a uskutočnený retenčný program. Spoľahnite sa na nás. Retenciu klientov cez telefón zabezpečujeme profesionalitou, kvalitou a nenútenou formou, s ohľadom na rôznorodosť klientov a ich potrieb.

Aby vaši klienti zostali s vami

Využite naše know-how a dlhoročné skúsenosti našich operátorov pre retenčné programy a nechajte si denne posielať štatistiky s počtom „zachránených“ zákazníkov. V prípade záujmu doplníme telefonickú retenciu adresným mailingom, e-mailingom či SMS službami. V „zachraňovaní“ zákazníkov sme ako doma. Spoľahnite sa na nás.

  • Naši operátori sú pravidelne školení na komunikačné techniky a metódy oslovovania klientov. Ich práca je monitorovaná zodpovednými manažérmi, ktorí zaručujú najvyššiu kvalitu poskytnutých služieb.
  • Naši odborníci vám radi pomôžu s výberom vhodnej formy oslovenia klientov, prípravou optimálneho telefonického scenára a výberom najvhodnejšieho času oslovenia.

Predĺženie zmluvy

Naše služby sú pre vás vhodné aj v prípade, keď potrebujete predĺžiť viazanosť existujúcich klientov alebo ich osloviť s ponukou pokračovania predplácania svojich produktov a služieb.

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Martinovi
Martin Minárik
Business Development
+421 914 100 756

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Martinovi
  Martin Minárik
  Business Development

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram