SMS marketing

Prostredníctvom SMS môžete hromadne, ale aj individuálne osloviť zákazníkov s prezentáciou nových produktov, služieb alebo pripravovaných akcií. Zároveň môžete využiť SMS ako nástroj pripomenutia blížiacich sa termínov či neuhradených pohľadávok vašim zákazníkom.

SMS služby je tiež vhodné využiť ako doplnkový nástroj telemarketingových kampaní, keď môžete informovať zákazníka napríklad o telefonicky dohodnutom termíne a mieste osobného stretnutia či adrese a kontaktných údajoch vašej spoločnosti.

Vďaka našej dlhoročnej spolupráci s mnohými prevádzkovateľmi telekomunikačných služieb vám dokážeme poskytnúť komplexné SMS služby za veľmi výhodných podmienok.

SMS správy dokážeme odosielať jednorazovo alebo vo vlnách, presne podľa vašich požiadaviek. Zároveň dokážeme zadefinovať odosielateľa, t. j. prijímateľovi sa namiesto telefónneho čísla odosielateľa zobrazí text – napríklad s názvom vašej spoločnosti alebo produktu, ktorý chcete spropagovať.

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku aj s kompletnými informáciami o možnostiach využitia našich SMS služieb.

Kontaktujte naše obchodné oddelenie.

 

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Marekovi
Marek Roháč
Sales Manager
+421 914 102 165

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Marekovi
  Marek Roháč
  Sales Manager
  +421 914 102 165

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram