Postaráme sa

Uvítacie hovory
(Welcome calls)

Udržanie existujúceho zákazníka je často až šesť násobne lacnejšie ako získanie nového zákazníka, a napriek tomu sa mnohé spoločnosti zameriavajú iba na rast. Získajte konkurenčnú výhodu a zvýšte svoju efektivitu a spokojnosť svojich zákazníkov.

Ak chcete poskytnúť svojim novým klientom služby v najvyššej kvalite a dať im pocit jedinečnosti, využite našu ponuku v oblasti uvítacích hovorov – Welcome Calls.

Uvítacie hovory sú jedinečným nástrojom, ktorý otvára priestor na ďalšiu komunikáciu s klientom, predovšetkým v oblasti ponuky nových produktov a služieb, a pomôže vám zanechať u klienta pozitívny prvý dojem. Zároveň predstavujú ideálnu príležitosť, ako oboznámiť klienta s vaším existujúcim systémom zákazníckej starostlivosti

Dôležité

Poďakujte svojim klientom za dôveru, ktorú vám prejavili. Uvítacie hovory vám zároveň pomôžu lepšie spoznať klientov, ich potreby a požiadavky. Naši špecialisti pripravia návrh najvhodnejšej formy a času oslovenia klientov s cieľom poďakovať im za dôveru, poskytnúť bližšie informácie či zodpovedať na ich vzniknuté otázky.

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Marekovi
Marek Roháč
Sales Manager
+421 914 102 165

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Marekovi
  Marek Roháč
  Sales Manager
  +421 914 102 165

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram