Ako predávať viac?

predávajte po telefóne

Máte veľa klientov, ktorí potrebujú pravidelný kontakt, aby ste zvýšili predaj produktov? Alebo chcete osloviť nových zákazníkov? Najefektívnejším predajným kanálom je predaj cez telefón. K jeho výhodám patrí aj to, že získate okamžitú spätnú väzbu a aj v prípade neuspešného hovoru zanecháte marektingové informácie.

Nemáte na vybavovanie množstva telefonátov personál ani technické vybavenie? Navyše s tým nemáte skúsenosti a nie ste si istí ako správne komunikovať? Obráťte sa na nás – máme skúsenosti, vybavenie aj ľudské zdroje. A vy môžete aj naďalej sústrediť svoju pozornosť na jadro vášho biznisu. 

Spustenie služby môže byť rýchle. Potrebujeme poznať vaše predstavy a ciele a na ich základe nastavíme celý projekt presne na mieru vašim potrebám. Reporting o výsledkoch hovorov a nových objednávkach budete mať k dispozícii on-line.

Formy telefonického predaja

Oslovenie klienta a ponúknutie produktu je prvým krokom k získaniu zákazníka. Ak však chcete, aby sa z neho stal váš stabilný klient, nemali by ste sa spoliehať len na jeho spokojnosť s vašimi produktmi. Venujte mu aktívne vašu pozornosť – ponúkajte novinky, akciové ponuky alebo doplnkový sortiment. Radi pre vás zabezpečíme akúkoľvek formu telefonického predaja, ktorú práve potrebujete:

Telesales

ak chcete efektívne predávať vaše produkty novým aj existujúcim klientom

Cross sale

ak chcete ponúkať doplnkový tovar alebo služby klientom, ktorí u vás už nakúpili

Up sale

ak chcete navýšiť objem predávaného tovaru u vašich stabilných zákazníkov

Retenčné hovory

ak potrebujete s klientom predĺžiť zmluvu

Wakeup calls

ak sa potrebujete pripomenúť zákazníkom, ktorí si dlhodobo nič neobjednali, alebo prestali využívať vaše služby

Win Back calls

ak chcete získať späť zákazníka, ktorý od vás odišiel

Doplnkové služby

Zo skúseností vieme, že pre udržanie lojality klientov je rovnako dôležitý aj popredajný servis, ktorý pre vás radi zabezpečíme. Ako doplnkové služby k telefonickému predaju ponúkame napríklad:

 • Welcome calls – pre budovanie vzťahu so zákazníkmi
 • Infolinky – pre komunikáciu iniciovanú zo strany zákazníka
 • Prieskumy spokojnosti – pre získanie informácii dôležitých pre ďalšie rozhodovanie

Výhody outsourcingu

telefonického predaja

 • Riešenie na mieru – pred začatím projektu najskôr zrealizujeme audit procesov a navrhneme vhodnú postupnosť a štruktúru realizácie. 
 • Možnosť províznej platby za predaj – pre nášho klienta nulové riziko pri investíciíach a jednoduchá kalkulácia nákladov a výnosov.
 • Databáza zákazníkov, ktorí u vás už nakúpili – úspešnosť UP SALE a CROSS SALE je u nich 4 až 6 krát vyššia než u nových zákazníkov.
 • Zvládnie sezónnych výkyvov predaja  –  mimo sezóny nemáte prezamestnanosť, počas sezóny nie ste preťažení.
 • Dlhodobá spolupráca – väčšina nami realizovaných projektov trvá 3 a viac rokov, vďaka čomu máme možnosť klienta veľmi dobre spoznať a ponúkať mu práve také riešenia a doplnkové služby, aké práve potrebuje. 

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Martinovi
Martin Minárik
Business Development
+421 914 100 756

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Martinovi
  Martin Minárik
  Business Development

   dicecartsyncclockuploadchevron-downmove linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram