Predáme

Cross sale a Up sale

Vyťažte poteciál vašich existujúcich zákazníkov – ponúknite im doplnový sortiment alebo väčšie a výhodnejšie balenia.  S využitím našich služieb telefonického predaja Cross Sales a Up Sales dosiahnete vysoký objem predaja, 90% pokrytie Slovenského trhu, asistencia pri rozširovaní do zahraničia či komplexný fulfilment proces spracovaný za vás, to všetko dostupné bez vstupných a investičných nákladov.

Cross sale

Ide o predajnú stratégiu na zvýšenie ziskov spoločnosti, vďaka predaju ďalších produktov alebo služieb existujúcim zákazníkom. Cross sale slúži na uspokojenie potrieb zákazníkov širokou ponukou produktov. Potenciál na cross sale je vysoký vzhľadom na pozitívnu skúsenosť zákazníka s predchádzajúcimi nákupmi. Pre našich klientov zabezpečujeme predaj nových a doplnkových produktov a služieb existujúcim zákazníkom.

Up sale

Je predajná technika, pri ktorej je cieľom predávajúceho predať zákazníkovi drahší výrobok alebo službu toho istého typu, ktorý už u vás kúpil. Zákazníkovi je ponúkané väčšie množstvo rovnakého typu výrobku či služby za výhodnejšiu cenu, alebo nejaký benefit. Tento typ služby je výhodný aj v prípade, že už máte v ponuke vyšší rad či novú generáciu výrobku alebo služby.

Benefity

 • Cross sale a Up sale  sú cenovo výhodné a bez dodatočných nákladov.
 • Pri dlhodobej spolupráci náš klient platí percentuálnu (%) odmenu za predaný produkt alebo službu.
 • Okrem predaja zabezpečujeme aj komplexný fulfilment doručenia produktov, takmer do celej Európy.
 • Samozrejmosťou je garancia bezpečnosti dát v súlade s platnou legislatívou.

Referencia: Helvetia Apotheke d.o.o.

Pre nášho klienta Helvetia Apotheke d.o.o. sme vďaka predaju po telefóne (telesales) dosiahli vynikajúce výsledky.

   Čítať viac   

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Martinovi
Martin Minárik
Business Development
+421 914 100 756

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Martinovi
  Martin Minárik
  Business Development

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram