Consulting

Spoľahnite sa na naše dlhodobé skúsenosti a nechajte si poradiť od skutočných profesionálov! Ponúkame vám možnosť využiť naše dlhoročné skúsenosti a poznatky z oblasti kontaktných centier a back office aktivít, vďaka čomu môžete efektívnejšie zaobchádzať s finančnými prostriedkami a časom.

 • Vypracujeme vám analýzu využívania interných zdrojov a fungovania procesov vašej spoločnosti. Zároveň pre vás pripravíme návrh optimalizácie nákladov a využívania zdrojov v oblasti komunikačných kanálov a back office.
 • Naši špecialisti sa plne prispôsobia vašim potrebám a pripravia pre vás systém školení a odporúčaní na mieru. V súlade so získanými poznatkami nájdu vhodné dodávateľské riešenia, ktoré vám zabezpečia zníženie finančných nákladov a časovú úsporu pre vašich zamestnancov.
 • Naše komplexné služby zahŕňajú prvotnú analýzu, prípravu návrhov riešení (vízie), ich implementáciu a následné vyhodnotenie a konzultácie. Všetky procesy vyhodnocujeme priebežne a upravujeme ich do optimálnej podoby s cieľom dosiahnutia efektívnych výsledkov.
 • Ak potrebujete zvoliť vhodnú stratégiu napredovania vašej spoločnosti alebo podrobiť existujúcu stratégiu nezávislej analýze, neváhajte a kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Radi sa s vami stretneme a pripravíme pre vás nezáväznú cenovú kalkuláciu.

 

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Petrovi
Peter Kočí
Managing Director
+421 914 101 787

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Petrovi
  Peter Kočí
  Managing Director
  +421 914 101 787

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram