3 piliere

na ktorých staviame

1

Technologické zabezpečenie


V najmodernejších technológiách sme ako doma! Naše call centrum spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné IT štandardy

Sme technologicky najvyspelejšie a najväčšie komerčné call centrum na Slovensku. Z hľadiska fyzickej bezpečnosti sa nachádzajú všetky naše serverové prvky v špičkovo vybavenom DataCentre, ktoré spĺňa štandard TIER III + . Jednotlivé prevádzky sú zabezpečené kamerovým a elektronickým kartovým systémom a sú vzájomne prepojené tak, že zabezpečujú prevádzku bez výpadku. Niektoré prevádzky sú taktiež napojené na nezávislý záložný zdroj energie.

Ústredne a všetky servery kontaktného centra sú on-line zálohované s replikáciou databáz a napojené UPS + diesel agregát, ktorý zasa zabezpečuje sústavnú prevádzku aj v prípade výpadku elektrickej energie. Hlasové a dátové linky nám poskytujú traja nezávislí telekomunikační operátori prostredníctvom „optiky“ aj „vzduchom“, čím garantujeme našim klientom nepretržité služby. Spoločnosť Crystal Call každoročne absolvuje technologický audit.

Dohodnte si stretnutie
2

Ľudské zdroje


Staviame na kvalitných ľuďoch

Na kvalite záleží a my v spoločnosti Crystal Call to dobre vieme. O našich klientov sa stará preto tím profesionálov. Každému novému projektu automaticky pridelíme projektového manažéra, ktorý vám bude k dispozícii 24 hodín denne. V súčasnosti zamestnávame viac ako 900 vyškolených operátorov, ktorí pracujú v troch 24/7 zmenách na viac ako 400 operátorských miestach.

Práve vďaka nim sme sa stali popredným hráčom na viacerých európskych trhoch. Naši zamestnanci sú pripravení poskytovať vám len tie najlepšie služby na profesionálnej medzinárodnej úrovni.

Dohodnte si stretnutie
3

Interné procesy

  • Know-how a skúsenosti z viac ako 450 samostatných zrealizovaných projektov každoročne
  • Sme certifikovaní certifikátom kvality ISO 9001:2015
  • Používame iba tie najmodernejšie technológie. Sme technologicky najvyspelejšie a najväčšie komerčné call centrum na Slovensku.
  • Systém na automatické pravidelné posielanie reportov a štatistík podľa vami zvolených kritérií.
  • Zvládnuté riadiace procesy na základe empírie. Silná orientácia na dosahovanie cieľov ktoré si stanovíme spolu s našími klientmi.
  • Každý projekt má u nás prideleného vlastného projektového manažéra
  • Hodnotenie našej práce od klientov robíme pravidelne na úrovni skupiny aj jednotlivca
Dohodnte si stretnutie
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram