Direct marketingové

analýzy a poradenstvo

Základom úspechu každej kampane je zvoliť si správnu a adresnú stratégiu oslovovania existujúcich či potenciálnych klientov. Vyskúšajte to s nami!

V oblasti priameho oslovovania a marketingu máme bohaté a dlhoročné skúsenosti. Radi pre vás vypracujeme ponuku na mieru, v rámci ktorej vám poradíme s výberom vhodnej marketingovej stratégie, formy a času oslovenia, ako aj špecifikami oslovovania rôznych skupín klientov.

Naši telemarketingoví odborníci vypracujú pre vás presne podľa požiadaviek nezávislú direct marketingovú stratégiu, ktorá bude zložená z nasledujúcich bodov:

  • výber vhodnej databázy kontaktov,
  • výber spôsobu a formy oslovenia,
  • vypracovanie scenára volaní (call script – podrobný dokument pre operátora zohľadňujúci všetky možné reakcie respondentov s návodom, ako odpovedať),
  • určenie najvhodnejšieho času a formy oslovenia klientov,
  • výber vhodného počtu operátorov a ich zaškolenie,
  • návrh obsahu reportov a štatistík,
  • zaškolenie vašich pracovníkov.

 

Zároveň ponúkame služby v oblasti poradenstva a konzultácií v prípade existujúcich kampaní, ktoré naši odborníci podrobia analýze a vypracujú zoznam odporúčaní a zmien s cieľom zvýšenia úspešnosti oslovovania vašich klientov.

 

Školenia vašich zamestnancov

Okrem analýz a odporúčaní ponúkame aj realizáciu školení pre vašich zamestnancov, ktoré v prípade záujmu radi zabezpečíme prostredníctvom našich trénerov a školiteľov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti direct marketingu.

Ak potrebujete zvoliť vhodnú stratégiu priameho oslovovania klientov alebo podrobiť existujúcu stratégiu nezávislej analýze, neváhajte. Radi sa s vami stretneme a pripravíme pre vás nezáväznú cenovú kalkuláciu.

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Marekovi
Marek Roháč
Sales Manager
+421 914 102 165

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Marekovi
  Marek Roháč
  Sales Manager
  +421 914 102 165

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram