Vyskúmame

Komplexný prieskum

Dáta sú dôležité pre rozhodnutia v každom type obchodu. Či už ide o preferencie potenciálnych zákazníkov, skúsenosti aktuálnych – spokojnosť, či problémy – to všetko nájdete v prostredí Power BI, ktoré vám sprístupní tie najdôležitejšie dáta.

Aby vám prieskum priniesol naozaj relevantné informácie, je potrebná správna skladba a formulácia otázok. Potrebná je znalosť psychológie, know how a v neposlednom rade práca ľudí, ktorí sú prívetiví a majú určité komunikačné zručnosti. Popri časovej náročnosti, sú práve toto dôležité faktory, ktoré smerujú k logickému záveru: zveriť realizáciu a vyhodnotenie prieskumu profesionálom.

Prieskum s vyhodnotením na kľúč

Komplexný prieskum na profesionálnej úrovni vám zabezpečí naša sesterská spoločnosť Crystal Research, ktorá vám, vďaka svojim bohatým skúsenostiam, dokáže efektívne nastaviť dizajn projektov, zozbierať dáta, pripraviť hodnotné výstupy, interpretáciu a implementáciu výsledkov. Pri realizácii prieskumných projektov sa zameriava na prvotriednu kvalitu zberu aj spracovania dát a vychádza z detailného poznania a pochopenia potrieb klientov.

Čo všetko skúmame?

Trh
Produkty
Značky
Online

Prieskum spokojnosti zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov stojí za úspechom mnohých firiem. Sú vaši zákazníci spokojní alebo o vás šíria negatívne informácie na sociálnych sieťach? Identifikácia potrieb a spokojnosti zákazníkov je kľúčová pri dlhodobom raste firiem.

 • Spokojní zákazníci šíria dobré meno o vašej spoločnosti.
 • Referencie a odporúčania sú kľúčovým faktorom pri nákupnom rozhodovaní.
 • Spokojní zákazníci sú lojálni a nakúpia znova.
 • Vedieť rýchlo reagovať na problémy zákazníkov je silná konkurenčná výhoda.
 • Výsledky prieskumu sú dostupné okamžite v online interaktívnom prostredí Power BI.
 • Prieskum okamžite odhalí nespokojného zákazníka (index spokojnosti), emailom dostanete notifikáciu a môžete sitáciu riešiť ešte skôr ako je poškodené dobré meno firmy.
 • Zber dát prebieha telefonicky a emailom.

Referencia:  Intrum Justitia, s.r.o.

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti správy pohľadávok, sme navrhli a vypracovali prieskum spokojnosti na mieru.

   Čítať viac   

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Marekovi
Marek Roháč
Sales Manager
+421 914 102 165

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Marekovi
  Marek Roháč
  Sales Manager
  +421 914 102 165

   storelaptop-phonegiftdiamondchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram