Nájdeme

Dohadovanie obchodných stretnutí

Dohadovanie stretnutí zaberie približne 50% času obchodníkov, pričom ide o činnosť, ktorú obvykle nerobia radi. Ak za vás dohodneme obchodné stretnutia my, vaši obchodní budú väčšinu častu tráviť na obchodných schôdzkach prezentáciou vašich produktov, čím sa efektivta vášho obchodného tímu výrazne zvýši.

Úspech mnohých firiem je závislý od dohodnutia veľkého počtu stretnutí s potenciálnymi klientmi. S našou službou dohadovania obchodných stretnutí získate potrebný počet stretnutí a nových klientov pre rast vašej firmy. Vaši obchodníci budú mať čas venovať sa svojej práci a nie len obvolávaniu databázy kontaktov.

Prečo si objednať dohadovanie obchodných stretnutí:

  • Máme kvalitné a neustále udržiavané B2B databázy s aktuálnymi kontaktmi, takže nájdeme vhodných klientov presne pre vašu firmu.
  • V Slovenskej republike máme databázu 299 998 spoločností s telefónnym číslom.
  • Získame spätnú väzbu od potenciálnych zákazníkov na vaše služby a produkty.
  • Zvýšime vám výrazne efektivitu obchodného oddelenia, obrat a zisk spoločnosti a odbremeníte vašich obchodníkov od navolávania kontaktov, vďaka čomu aj znížite fluktuáciu.
  • Získame spätnú väzbu na vašich obchodníkov po stretnutí.
  • Pri dlhodobej spolupráci platíte len za dohodnuté stretnutia.

Referencia: VÚB banka, a.s.

Pre nášho klienta VÚB banka, a.s. sme dohadovali obchodné stretnutia.

   Čítať viac   

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Marekovi
Marek Roháč
Sales Manager
+421 914 102 165

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Marekovi
  Marek Roháč
  Sales Manager
  +421 914 102 165

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram