Klientský servis

zvládanie požiadaviek zákazníka

Na to, aby bola vaša firma úspešná a rástla, nestačí mať iba kvalitný produkt alebo službu. To čo robí biznis finančne udržateľným je stabilný záujem spokojných zákazníkov. Ako ho dosiahnuť? Je všeobecne známe, že jednou z hlavných príčin odlivu zákazníkov je nedostatočná starostlivosť o ich potreby.

Základom je komunikácia

Základom každého dobrého obchodného vzťahu je komunikácia. Na pravidelnú a efektívnu komunikáciu však potrebujete čas, personál, technické vybavenie a  určité know-how, pokiaľ ide o obsah, frekvenciu aj štýl komunikácie.  To všetko vám vieme dať k dispozícií.

Pre dosiahnutie spokojnosti vašich klientov využijeme všetky potrebné komunikačné kanály, ktoré doba ponúka: telefón, e-mail, SMS alebo online chat.

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a po úvodnej analýze realisticky odporučíme vhodné nástroje, ale rovnako upozorníme na tie nevhodné. Efektivita je jasnou deliacou čiarou.

Vzhľadom na to, že spokojnosť klientov sa nedosahuje rýchlo a krátkodobo, jedná sa skoro vždy o dlhodobú službu s presahom cez roky.

Dôležité

Je dokázané, že získanie nového zákazníka je 6x nákladnejšie 
ako udržanie si existujúceho.

Účel komunikácie s klientom:

1

Kvalitný servis

Zodpovedanie všetkých otázok súvisiacich s produktom, alebo rýchle a bezproblémové vybavenie reklamácie.

2

Udržiavanie kontaktu

Overenie, spokojnosti zákazníka, potenciálneho záujmu o ďaľšie produkty, alebo pokračovanie služby.

3

Konkurencieschopnosť

Pokiaľ sa nestaráte o klienta vy, postará sa niekto iný. Aj spokojných zákazníkov môžete stratiť, pokiaľ im konkurencia ponúkne niečo atraktívnejšie.

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Petrovi
Peter Kočí
Managing Director
+421 914 101 787

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Petrovi
  Peter Kočí
  Managing Director
  +421 914 101 787

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram