Predáme

Finančné sprostredkovanie

V prípade, že vaša spoločnosť poskytuje finančné služby a vy potrebujete rozšíriť portfólio klientov, cielene osloviť širšie skupiny potenciálnych klientov, prípadne zvýšiť svoj obrat, ponúkame vám spoluprácu v oblasti finančného sprostredkovania.

Licencovaný predajca

Sme držiteľom licencie Narodnej banky Slovenska na predaj finančných produktov. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania a úspešnú spoluprácu s mnohými finančnými inštitúciami na Slovensku aj v zahraničí radi zúročíme vo váš prospech. Špecializovaná skupina našich operátorov je pravidelne školená v oblasti finančných služieb, produktov a komunikačných techník.

  • Naše call centrá dokážeme prepojiť zabezpečenými prenosmi s vašou firmou a softvérom, do ktorého môžeme priamo zapisovať získané údaje a podmienky dohodnuté s klientom.
  • V spolupráci s našimi partnermi vám dokážeme zabezpečiť komplexné služby v oblasti finančného sprostredkovania, predovšetkým back office aktivity (tlač zmlúv, obálkovanie), doručenie zmlúv klientom, ich skenovanie až po odovzdanie vyplnených a podpísaných zmlúv.

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Martinovi
Martin Minárik
Business Development
+421 914 100 756

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Martinovi
  Martin Minárik
  Business Development

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram