Implementácia

virtuálneho callcentra

Prečo by ste mali kupovať drahé technické a softvérové vybavenie vlastného call centra, keď si ho môžete prenajať od nás za nulové investičné náklady?

Formou outsourcingu získate mnohé výhody, ktoré sa prejavia v strategickom rozhodovaní vášho podnikania. V takomto prípade platíte len jeden mesačný poplatok závislý od počtu operátorských miest, ktoré využívate vo vašich priestoroch s vlastnými zamestnancami. V tomto poplatku sú už zahrnuté všetky funkcionality systému, ktoré prinášajú vášmu podnikaniu konkurenčnú výhodu. V rámci mesačného paušálu ponúkame využitie našich serverov a ústrední, aktualizácie systému, technickú správu a dozor 24/7. V prípade dohody vám radi zabezpečíme aj ďalšie služby s vyššou pridanou hodnotou.

Taktiež pre vás radi zabezpečíme potrebné školenia, či už k systémom a technike alebo školenia na mieru pre vašich operátorov – komunikačné, prezentačné či predajné.

Ako jedno z najväčších kontaktných centier v strednej Európe disponujeme špičkovými technológiami, ktoré vám v prípade prenájmu zabezpečia potrebnú dostupnosť a pokrytie vašich aktivít v oblasti komunikácie s klientmi.

Zároveň poskytujeme potrebnú podporu a pomoc pri nastaveniach a konfigurácii našich systémov podľa vašich potrieb.

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Petrovi
Peter Kočí
Managing Director
+421 914 101 787

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Petrovi
  Peter Kočí
  Managing Director
  +421 914 101 787

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram