Back office

aktivity

Komplexne pre vás zabezpečíme všetky aktivity v oblasti „Back office“ a pomôžeme vám odbremeniť zamestnancov od menej efektívnych činností. Šetríme váš čas.

Outsourcing Back office služieb vám zaručí kvalitne a svedomite vykonanú prácu, o stave a výsledkoch ktorej budete dostávať pravidelný reporting na dennej báze. Zabezpečíme všetky aktivity v oblastiach prípravy, triedenia, skenovania, prijímania či odosielania poštovej korešpondencie, ako aj komplexné služby v oblasti e-mailovej komunikácie.

Uskladnenie dokumentov

  • Samozrejmosťou je zabezpečenie preberania telefonických hovorov s vedením prehľadnej evidencie a zaznamenávaním relevantných informácií.
  • Vďaka dlhodobej spolupráci s mnohými zasielateľskými spoločnosťami vieme zabezpečiť aj doručovanie dokumentov a zmlúv za veľmi výhodných podmienok..
  • Samozrejmosťou je aj ich následné selektovanie a zadávanie do vášho informačného systému.
  • V prípade všetkých Back office činností vieme zmluvne garantovať (prostredníctvom SLA – „service level agreement“) kvalitu a frekvenciu spracovávania na vami požadovanej úrovni.
  • Outsourcingom Back office služieb u nás výrazne znížite svoje náklady a zvýšite efektivitu svojich zamestnancov.

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Marekovi
Marek Roháč
Sales Manager
+421 914 102 165

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Marekovi
  Marek Roháč
  Sales Manager
  +421 914 102 165

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram