Kto sme


Naša spoločnosť Crystal Call vznikla v roku 2004 a jej sídlo je na Slovensku. V priebehu rokov sme sa vyprofilovali na multijazyčné a multikanálové call centrum s nadnárodnou pôsobnosťou.

Historicky máme za sebou viac ako 90 000 000 hovorov, ktoré tvoria 95 percent našej činnosti.

V súčasnosti sme technologicky najvyspelejšie a najväčšie komerčné call centrum na Slovensku. Garanciou vysokej profesionálnosti sú naše dlhoročné skúsenosti a stabilný tím našich key manažerov, ktorí pôsobia v našej spoločnosti v priemere 10 alebo aj viac rokov.

Čo od nás očakávať

#

Komplexné služby

Ponúkame consulting a outsourcing širokej škály služieb počnúc prieskumami, cez predaj, zákaznícke či servisné linky až po generovanie leadov a dohadovanie obchodných stretnutí.

#

Skúsenosti z každej oblasti

Počas 18 rokov existencie sme pracovali takmer v každom odvetví – máme skúsenosti s predajom ponožiek, ale aj so záťažovým testom na linku pomoci pri výbuchu jadrovej elektrárne.

#

Projekty rôzneho rozsahu

Pracovali sme na viac ako 500 projektoch, počnúc tými najmenšími, ktoré obsluhoval jeden operátor až po veľké projekty, ktoré súčastne obsluhovalo niekoľko stovák operátorov.

#

Krízová komunikácia

Máme skúsenosti s krízovými situáciami ako bolo napríklad príprava na prvé celoplošné Covid testovanie, NCZI, momentálne pripravujeme krízovú migračnú linku z dôvodu prebiehajúcej vojny v susednej Ukrajine.

Náš spôsob práce

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a na základe analýzy pripravujeme riešenia na mieru.
Pracujeme tzv. metódou pochopenia potrieb a následne odprezentovania riešenia.

Pri každom novom projekte na začiatku najmä počúvame klienta, aby sme čo najlepšie pochopili jeho potreby. Potom odborne vyhodnotíme situácu a na základe nášho dlhoročného know-how navrhneme riešene, ktoré prinesie maximálny úžitok.

Sústredíme sa najmä na dlhodobé riešenia, pretože vieme, že iba dlhodobá a kvalitná spolupráca vystavaná na poznaní klienta a involvácii klienta do procesu, prináša tie správne výsledky a dlhodobý zmysel.

 

Naše silné stránky

Dlhodobá 
prax
Stabilný 
tím
Silné 
zázemie
Špičkové vybavenie

Silný tím a stabilný manažment

 • Garancia kvality vďaka dlhoročným skúsenostiam a profesionálnemu prístupu na všetkých úrovniach:
 • Aktívny prístup akcionárov k zveľaďovaniu firmy a dosahovaniu cieľov našich klientov
 • Stabilný tím key managerov s viac ako 10 ročným pôsobením vo firme
 • Komunikačne zdatní a kvalitne zaškolení operátori s príjemným vystupovaním

Silné zázemie a široké pole pôsobnosti

 • Naše pobočky sú strategicky rozmiestnené po celom Slovensku, vďaka čomu vieme pohotovo riešiť personálne problémy našich klientov. Okrem toho máme pobočky aj v Maďarsku a Rumunslu
 • Disponujeme sieťou partnerských callcentier po celom svete a vieme zabezpečiť jazykové mutácie, ktoré nie sú bežne dostupné na našom trhu.
 • Sústreďujeme sa na oblasť strednej a východnej Európy, kde máme vybudovanú širokú a stabilnú technickú i zamestnaneckú základňu.
 • K našim silným stránkam patrí hlboká znalosť lokálnych trhov a ich špecifík, ktorú udržiavame vždy aktuálnu aj s pomocou našich vlastných prieskumov a analýz.

Špičkové technické vybavenie

 • Disponujeme kvalitným technickým a materiálnym zabezpečením
 • Pracujeme s najmodernejšími technológiami a ukazujeme klientom dáta v iných perspektívach (napr. Power BI)
 • Spĺňame tie najprísnejšie bezpečnostné IT štandardy, takže vaše informáce sú u nás vždy v bezpečí.
 • Naše špičkovo vybavené DataCentrá so všetkými serverovými prvkami majú aj dokonalé fyzické zabezpečenie. Niektoré prevádzky majú vlastný záložný zdroj energie.

Operátorských miest
prevádzka 24/7

Ľudské zdroje
TPP: 600+

Prevádzok
v 3 krajinách Európy

Počet potenciálnych zákazníkov
vašich klientov
v 4 krajinách Európy

Fungujeme pre vás
nonstop 24 hodín denne
a na trhu sme už 5 550+  dní

flaglicenseusersrocketchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram