Kto sme


Naša spoločnosť Crystal Call vznikla v roku 2004 a jej sídlo je na Slovensku. V priebehu rokov sme sa vyprofilovali na multijazyčné a multikanálové call centrum s nadnárodnou pôsobnosťou.

Historicky máme za sebou viac ako 90 000 000 hovorov, ktoré tvoria 95 percent našej činnosti.

V súčasnosti sme technologicky najvyspelejšie a najväčšie komerčné call centrum na Slovensku. Garanciou vysokej profesionálnosti sú naše dlhoročné skúsenosti a stabilný tím našich key manažerov, ktorí pôsobia v našej spoločnosti v priemere 10 alebo aj viac rokov.

Čo ponúkame

Komplexné služby

Ponúkame consulting a outsourcing širokej škály služieb počnúc prieskumami, cez predaj, zákaznícke či servisné linky až po generovanie leadov a dohadovanie obchodných stretnutí.

Projekty rôzneho rozsahu

Pracovali sme na viac ako 500 projektoch, počnúc tými najmenšími, ktoré obsluhoval jeden operátor až po veľké projekty, ktoré súčastne obsluhovalo niekoľko stovák operátorov.

Skúsenosti z každej oblasti

Počas 18 rokov existencie sme pracovali takmer v každom odvetví – máme skúsenosti s predajom ponožiek, ale aj so záťažovým testom na linku pomoci pri výbuchu jadrovej elektrárne.

Krízová komunikácia

Máme skúsenosti s krízovými situáciami ako bolo napríklad príprava na prvé celoplošné Covid testovanie, NCZI, momentálne pripravujeme krízovú migračnú linku z dôvodu prebiehajúcej vojny v susednej Ukrajine.

Dlhoročná prax

Stabilný tím

Silné zázemie

Špičkové vybavenie

Náš spôsob práce

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a na základe analýzy pripravujeme riešenia na mieru.
Pracujeme tzv. metódou pochopenia potrieb a následne odprezentovania riešenia.

Pri každom novom projekte na začiatku najmä počúvame klienta, aby sme čo najlepšie pochopili jeho potreby. Potom odborne vyhodnotíme situácu a na základe nášho dlhoročného know-how navrhneme riešene, ktoré prinesie maximálny úžitok.

Sústredíme sa najmä na dlhodobé riešenia, pretože vieme, že iba dlhodobá a kvalitná spolupráca vystavaná na poznaní klienta a involvácii klienta do procesu, prináša tie správne výsledky a dlhodobý zmysel.

 

Naše služby

 

Vyskúmame

vyskum trhu
telefonicky zber dat

Najdeme

generujeme leady
dohadujeme obchodne stretnutia

Predame

Predaj po telefone
Cross sale

Postarame sa

Zakaznicka linka
Technicka podpora
Servisna linka
Elektronicka korespondencia

 

Naše silné stránky

Silný tím a stabilný manažment

Garancia kvality vďaka dlhoročným skúsenostiam a profesionálnemu prístupu na všetkých úrovniach:

Aktívny prístup akcionárov k zveľaďovaniu firmy a dosahovaniu cieľov našich klientov

Stabilný tím key managerov s viac ako 10 ročným pôsobením vo firme

Komunikačne zdatní a kvalitne zaškolení operátori s príjemným vystupovaním

mapku, kde je len SK, HU a RO?  alebo niečo celkom iné - ilustračnku - glóbus?

Široké pole pôsobnosti

  • Naše pobočky sú strategicky rozmiestnené po celom Slovensku, vďaka čomu vieme pohotovo riešiť personálne problémy našich klientov. Okrem toho máme pobočky aj v Maďarsku a Rumunslu
  • Disponujeme sieťou partnerských callcentier po celom svete a vieme zabezpečiť jazykové mutácie, ktoré nie sú bežne dostupné na našom trhu.
  • Sústreďujeme sa na oblasť strednej a východnej Európy, kde máme vybudovanú širokú a stabilnú technickú i zamestnaneckú základňu.
  • K našim silným stránkam patrí hlboká znalosť lokálnych trhov a ich špecifík, ktorú udržiavame vždy aktuálnu aj s pomocou našich vlastných prieskumov a analýz.

Špičkové technické vybavenie

Disponujeme kvalitným technickým a materiálnym zabezpečením

Pracujeme s najmodernejšími technológiami a ukazujeme klientom dáta v iných perspektívach (napr. Power BI)

Spĺňame tie najprísnejšie bezpečnostné IT štandardy, takže vaše informáce sú u nás vždy v bezpečí.

Naše špičkovo vybavené DataCentrá so všetkými serverovými prvkami majú aj dokonalé fyzické zabezpečenie. Niektoré prevádzky majú vlastný záložný zdroj energie.

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram