5 tipov pre úspešný 

outsourcing call centra

Outsourcing call centra môže byť pre Vašu spoločnosť skvelým posunom … no pokiaľ nie je realizovaný správne, môže byť aj pádom. Ponúkame Vám niekoľko tipov, ako úspešne zvládnuť outsourcing.
 

1. Zvoľte si skutočného partnera

Ak ste sa rozhodli pre outsourcing, je nevyhnutné zvoliť si naozaj správneho partnera. Spoločnosť by mala fungovať v súlade s Vašimi zamestnancami a firemnou kultúrou, spolupracovať s nimi, no najmä, mala by mať rovnaké odhodlanie k úspechu.

 

2. Nebojte sa hovoriť

Vyjadrite jasne svoje predstavy o tom, čo by mal outsourcing spĺňať. Komunikujte o nielen projektoch, očakávaniach, aktuálnom stave, ale aj o svojich obavách. Ujasnite si všetko, čo Vám bolo doposiaľ neznáme.

 

3. Posuňte sa ďalej a získajte viac

Spolupracujte so spoločnosťou, ktorá Vám pomôže rozvinúť Váš prirodzený potenciál. Dajte šancu call centru situovanému na inom mieste, s agentmi s inou škálou schopností, než majú Vaši aktuálni zamestnanci.

 

4. Modernizujte

Outsourcing je skvelou príležitosťou, ako sa dostať k modernej technológii bez potreby výrazných investícií. Vyskúšate spoločnosť, ktorá má bohaté skúsenosti s call centrovými systémami a je pripravená podporiť svojou technickou vyspelosťou Váš biznis.

 

5. Vyberte si najlepších

Nezabúdajte, že si prenajímate spoločnosť, ktorá bude spravovať tisíce rozhovorov s Vašimi zákazníkmi na dennej báze. Pozrite sa aj na náklady konkurenčnej spoločnosti, ktorá má tiež skúsenosti a infraštruktúru pre poskytovanie rovnakých služieb, no majte na mysli, že outsourcing už nie je iba znížení nákladov a šetrení peňazí. Je predovšetkým o tom, ako robiť veci rýchlejšie a efektívnejšie a samozrejme, dostať sa tak na trh skôr ako Vaša konkurencia.

Neunáhlite sa, no majte na mysli, že outsourcing call centier je trend, ktorý Vám pomôže udržať krok s dobou. Chyťte tú správnu vlnu, okúste výhody outsourcingu a plávajte s nami vodami callcentrového biznisu!

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram