Čo hovoria naši klienti

 • Služby, ktoré ZSE poskytuje, si vyžadujú veľmi rozsiahlu komunikáciu s obrovským množstvom klientov. Mesačne je potrebné vybaviť viac ako 40 000 hovorov, veľké množstvo e-mailov a poštových zásielok. Sme radi, že sa nám podarilo nájsť pre komplexné zastrešenie tejto činnosti spoľahlivého a profesionálneho partnera, akým je pre nás Crystal Call. O vysokej spokojnosti zákazníkov, pokiaľ ide o komunikáciu, riešenie otázok a požiadaviek klientov, svedčia výsledky kvalitatívneho prieskumu Mystery call.

  Jozef Foksa, ZSE Energia, a.s., member of E.on

 • Crystal Call je naším spoľahlivým partnerom na Slovenskom a Českom trhu už vyše 12 rokov. Mimoriadne úspešne pre nás zabezpečujú predaj úverov, kreditných kariet a iných produktov, pri ktorých sa pracuje s citlivými osobnými údajmi klientov. Z tohto dôvodu sú pre nás neoceniteľné aj ich dokonale zvládnuté technické zabezpečenie a bezpečnostné opatrenia, ktoré garantujú maximálnu ochranu dát.

  Eva Urbánková, Home Credit

 • V spolupráci so spoločnosťou Crystal Call dokážeme na vysokej úrovni zabezpečiť komunikáciu s klientmi v 6 jazykoch 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
  Oceňujeme aj ich vysokú úroveň technického zabezpečenia a bezpečnostných opatrení, vďaka ktorým vieme klientom garantovať maximálnu úroveň ochrany citlivých údajov, s ktorými pracujeme.

  Róbert Farkaš, Skytoll

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram