Postaráme sa

Zákaznícke linky, infolinky,
help desk

Za určitý benefit pre koncového klienta možno považovať zákaznícku linku, prostredníctvom ktorej má prístup k požadovaným informáciám o produktoch a službách. 

Radi pre vás zastrešíme komplexné služby zákazníckej linky v požadovanom rozsahu, jazykových mutáciách, neobmedzenom pracovnom čase a, samozrejme, s garantovanou kvalitou a dostupnosťou.

Zákaznícka linka poskytuje zákazníkom potrebné informácie pomocou viacerých kanálov: telefonické hovory, emaily, chat, spracovanie interakcií zo sociálnych sietí, spracovanie back office aktivít a podobne.

  • So zvyšujúcim sa počtom zákazníkov je potrebné zabezpečiť aj kvalitnú zákaznícku starostlivosť, pretože náklady na získanie nového zákazníka sú pre spoločnosti 6-násobne drahšie ako udržanie si existujúceho zákazníka.
  • V porovnaní s interným kontaktným centrom dosahuje Crystal Call pre klientov výraznú finančnú úsporu.
  • Na základe nezávislého prieskumu sme dosiahli najlepšie výsledky v porovnaní
   s ostatnými zákazníckymi linkami na Slovensku.
  • V roku 2020 sme vybavili 1 348 517 prichádzajúcich hovorov zákazníckej podpory v celkovej dĺžke 5 976 129 minút, počas ktorých sme okrem riešenia zákazníckych problémov zabezpečovali aj doplnkovú službu predaja cez telefón a cross sale.

Dôležité

Predbehnite s nami vašu konkurenciu! Udržať existujúceho zákazníka je často až šesť násobne lacnejšie ako získať nového zákazníka, a napriek tomu sa mnohé spoločnosti zameriavajú iba na rast. Získajte konkurenčnú výhodu a zvýšte svoju efektivitu a spokojnosť svojich zákazníkov.

Referencia: ZSE Energia, a.s.

Pre nášho klienta ZSE Energia, a.s. zastrešujeme zákaznícku linku: realizujeme prichádzajúce, odchádzajúce hovory, emaily a back office.

   Čítať viac   

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Petrovi
Peter Kočí
Managing Director
+421 914 101 787

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Petrovi
  Peter Kočí
  Managing Director
  +421 914 101 787

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram