Postaráme sa

Služby zákazníkom (Customer care)

Na úspešné fungovanie každej spoločnosti je dôležité, aby poskytovala svojim zákazníkom potrebnú starostlivosť a podporu. Postaráme sa za vás! Vhodnou voľbou, ako poskytnúť zákazníkom primeranú starostlivosť a potrebné informácie v správnom čase, je zákaznícka linka – služby zákazníkom.

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky zákazníckych liniek radi zúročíme vo váš prospech a poskytneme vám komplexné služby na tej najvyššej úrovni. Pre každého nášho klienta zabezpečujeme prevádzku CRM systému na mieru, v ktorom evidujeme relevantné informácie o volajúcich zákazníkoch, a tieto mu poskytujeme v pravidelných reportoch.

Vďaka tomuto systému lepšie spoznávate svojich zákazníkov, ich potreby a požiadavky. Samozrejmosťou je možnosť prevádzkovať linku nepretržite a vo vami vybraných jazykových mutáciách.Keďže chceme zabezpečiť našim klientom najvyššiu možnú kvalitu poskytovaných služieb, využívame špičkové technológie, ktoré nám umožňujú efektívnejšie dosahovať klientom stanovené ciele.

Medzi technologické služby, ktoré našim klientom poskytujeme, patria napríklad: Total Recording – nahrávanie každého telefonátu, IVR (automatický hlasový systém) či zabezpečené spojenie s klientom, aby sme predišli akémukoľvek úniku citlivých informácií.

Na kvalitu všetkých telefonátov dozerajú naši špecialisti, ktorí jednotlivé hovory znovu počúvajú a následne spolu s operátormi analyzujú, vďaka čomu vieme neustále zvyšovať ich kvalitu, a tým aj spokojnosť volajúcich zákazníkov. Naše referencie a skúsenosti v oblasti prevádzky zákazníckych liniek vám na požiadanie radi odprezentujeme. Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na využívanie služieb nášho call centra v oblasti služieb zákazníkom.

Máte
záujem?

Napíšte nezáväzne Petrovi
Peter Kočí
Managing Director
+421 914 101 787

  Máte
  záujem?

  Napíšte nezáväzne Petrovi
  Peter Kočí
  Managing Director
  +421 914 101 787

   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram