Postaráme sa

Udržanie existujúceho zákazníka je často až šesť násobne lacnejšie ako získanie nového zákazníka, a napriek tomu sa mnohé spoločnosti zameriavajú iba na rast. Získajte konkurenčnú výhodu a zvýšte svoju efektivitu a spokojnosť svojich zákazníkov.

Objednávkové linky

Využite naše služby v oblasti outsourcingu objednávkových liniek a nechajte svojich zamestnancov, aby sa venovali efektívnejším činnostiam.

O priebehu všetkých telefonických hovorov budete informovaní prostredníctvom prehľadných reportov na dennej báze. Zároveň vám rozdelíme hovory na objednávkové a informačné, takže sa budete môcť venovať vybavovaniu reálnych objednávok a nie zodpovedaniu otázok.

V prípade outsourcingu objednávkovej linky vám okrem predaja prostredníctvom telefónu dokáže zabezpečiť kontaktné centrum aj skladovanie, balenie a distribúciu tovaru v rámci SR a v neposlednom rade aj podpísanie súvisiacich dokumentov vrátane identifikácie zákazníka.

Naši operátori zabezpečia všetky potrebné služby a úkony, aby si zákazníci mohli pohodlne objednať tovar či služby z vášho obchodu prostredníctvom telefónu. V prípade, že prevádzkujete internetový obchod, určite sa stretávate s množstvom telefonátov od svojich potenciálnych zákazníkov.

Zabezpečíme vám zodpovedanie hovorov v primeranej kvalite a budeme vám garantovať dostupnosť vašej objednávkovej linky v zmysle dohodnutých SLA – „service level agreement“.

   Máme záujem   

Referencia: ????

Pre nášho klienta???

   Čítať viac   
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram